-
Nejlepší
-
Chuck Norris
-
Období
Chuck Norris nemusí platit daně. A po té co k němu výběrčí daní příjde, nemusí platit daně ani nikdo jiný.
-
+


4. 1. 2012
Kdyby Chuck Norris hrál ve filmu 300, tak by ho museli přejmenovat na 1.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris nikdy nedostane infarkt. Jeho srdce není tak blbý, aby si na něj dovolilo zaútočit
-
+


4. 1. 2012
Když člověk hodí bumerangem, vrátí se mu. Když Chuck Norris hodí bumerangem, ten se z čiré hrůzy z Chuckovy ruky nechce vrátit. Ale musí!
-
+


4. 1. 2012
příjde takhle zákazník ke kadeřníkovy a říká , na Bartošovou prosím . Kadřník řekne a to je jak ? Lehce Přejet mašinkou .
-
+


18. 11. 2015
Chuck Norris chodí na procházky se psem do kráteru sopky.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris je jediný člověk, který práskne s otáčivými dveřmi.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris dokáže prodat Horsta Fuchse.
-
+


4. 1. 2012
Chuck Norris je někde mezi nerelativistickou teorií a teorií relativity!
-
+


4. 1. 2012
Táhnutím za oba konce dokáže Chuck Norris roztáhnout diamant zpět v uhlí
-
+


4. 1. 2012